Picasee silikónový prehľadný obal pre Apple iPhone 5/5S/SE - Black & White geometry | Picasee
Picasee

Picasee silikónový prehľadný obal pre Apple iPhone 5/5S/SE - Black & White geometry

Picasee silikónový prehľadný obal pre Apple iPhone 5/5S/SE - Black & White geometry

Cena€18,43

Skladom

Cena bez DPH: €15,36

Doba dodania: 2 až 3 pracovné dni.

Výber typ obalu:

 
 
Stav tovaru: Nové
Kód produktu: 10010116-1
Záruka: Doživotna záruka

Doživotna záruka

Za kvalitou našich produktov si stojíme

Rýchle dodanie

Tovar expedujeme do 24 hodín.

Darčekové balenie

Každý obal v luxusnej drevenej krabičke zdarma

Luxusné prevedenie

Modný doplnok pre váš telefón

Silikónový obal je dokonalou ochranou pre Váš mobil Apple iPhone 5/5S/SE.

Tento kryt je ideálnym ochranným prvkom, ktorý ochráni Váš telefón Apple iPhone 5/5S/SE a to hlavne chúlostivú zadnú a bočnú stranu telefónu pred nečistotami, prachom a drobnými škrabancami. Naviac vďaka designu Black & White geometry doplní o veľmi originálny vzhľad.

Kryt je vyrobený z odolného, pevného a hladkého silikónu a to špeciálne pre telefón Apple iPhone 5/5S/SE. Vďaka výrezom, ktoré obal má, je možné pohodlne využívať všetky tlačidla, ovládacie prvky, konektory, porty a to bez nutnosti, aby ste telefón z obalu museli vyťahovať. Máte tak istotu, že tento silikónový kryt, naviac s vlastnou potlačou, bude vždy skvele sedieť na Váš telefón. Silikónový obal je naviac navrhnutý a vyrobený s protišmykovou úpravou a to tak, aby sa pohodlne držal a zároveň aj bezpečne sedel v ruke. Nasadenie a vybratie silikónového obalu je veľmi jednoduché a to práve vďaka jeho mäkkosti a prispôsobivosti voči rôznym tvarom, ktorým sa prispôsobí.

Tento silikónový obal je skvelou kombináciou originálneho designu, dobrou ochranou zadnej a tiež bočnej časti telefónu proti poškrabaniu a je vyrobený presne tak, aby na mieru padol telefónu Apple iPhone 5/5S/SE.

Puzdro na mobil Apple iPhone 5/5S/SE doporučujeme doplniť tvrdeným sklom pre lepšiu ochranu displeja.


Typ ochranného prvku: ochranný obal určený pre zadnú časť telefónu Apple iPhone 5/5S/SE
Materiál: silikón
Kompatibilní s: Apple iPhone 5/5S/SE
Obsah balení: 1x silikónový obal pre Apple iPhone 5/5S/SE s designom Black & White geometry v luxusnej drevenej krabičke Picasee

Overené našimi zákazníkmi

 Prezrieť všetky hodnotenia
Overené zákazníkmi
včera
Overený zákazník

Mojou nepozornosťou som si objednala iný kryt. Keďže som mala vlastný dizajn,nedalo sa to vrátiť. Objednala som ešte raz a dostala som aj darček v podobe zľavy. Čo sa týka kvality krytu a jeho dizajnu som nesmierne spokojná. Cena je úplne úžasná Dodanie trvalo zhruba 2 dní, záleží či objednáte počas dňa,alebo až večer Krásne zabalené kryty v dizajnovej krabičke, takže vhodné aj ako darček ♥️

Overené zákazníkmi
včera
Overený zákazník

Skvelá práca! Milujem! ❤️

Overené zákazníkmi
včera
Overený zákazník

Môžem všetkým odporúčať tento eshop.Dostala som dva obaly namiesto jedného(vraj nebol podľa ich predstáv,ja som žiadny nedostatok nenašla) za čo pekne ďakujem. Taktiež mi bez otázok poslali nové sklo,pretože pôvodné malo vadu. Takže ani s reklamáciu nerobili žiadne problémy. Takto by mal fungovať každý seriózny eshop.

Vlastná potlač Kvalita Rýchlosť

Picasee ULTIMATE case
ULTIMATE CASE -33% OFF