3x Picasee ochranné tvrdené sklo pre Xiaomi Redmi Note 4 Global LTE - 2+1 zdarma | Picasee

3x Picasee ochranné tvrdené sklo pre Xiaomi Redmi Note 4 Global LTE - 2+1 zdarma

Zľava
-33%
3x Picasee ochranné tvrdené sklo pre Xiaomi Redmi Note 4 Global LTE - 2+1 zdarma

Cena€15,98

Cena pred zľavou €23,94

Skladom

Cena bez DPH: €13,32

Doba dodania: 1 až 3 pracovné dni.

 
 
Stav tovaru: Nové
Kód produktu: 4005
Záruka: 24 mesiacov

Ochranné tvrdené sklo je dokonalou ochranou pre displej telefónu Xiaomi Redmi Note 4 Global LTE.

Ochranné tvrdené sklo je ideálnym ochranným prvkom, ktoré ochráni Váš telefón Xiaomi Redmi Note 4 Global LTE a to hlavne chúlostivú prednú stranu a predovšetkým displej telefónu pred nečistotami, prachom a škrabancami. Tvrdené sklo ponúka mnohonásobne väčšiu ochranu o proti bežným ochranným fóliám na displej a zároveň poskytuje maximálnu možnú ochranu displeja a celej prednej strany zariadenia a to bez obmedzenia pri používaní.

Tento sklenený kryt displeja je vellice tenký, že ho nie je takmer vidieť, napriek tomu tvoria dôležitú a neviditeľnú ochranu Vášho displeja.

Sklo je vyrobené zo špeciálneho tvrdeného materiálu, ktoré ochráni displej Vášho telefónu pred rozbitím pri páde telefónu a tiež pred poškrabaním pri bežnom používaní. Tvrdené sklo je transparentné a bez filtrov, takže po aplikácii nie je zničená viditeľnosť displeja a preto sa nemusíte báť, že po aplikácii zostanú pod ochrannou vrstvou bublinky ako je to u obyčajných ochranných fólií. Sklo sa skladá z niekoľko vrstiev, ktoré dohromady zaisťujú jeho pevnosť, odolnosť, ale zároveň nie je narušená ovládateľnosť telefónu. Vrchná vrstva je vyrobená z NANO materiálu, prst tak krásne kĺže po displeji na rozdiel od ochrannej fólie. Ochranné sklo tiež obsahuje oleofóbnu vrstvu, ktorá eliminuje množstvo otlačkov prstov na vašom displeji.

Sklo má vysokú tvrdosť a napriek tomu ponúka vysokú citlivosť pri ovládaní displeja, naviac je 100% prehľadné a neuveriteľne ľahko sa inštaluje a pritom niekoľkonásobné zlepšíte ochranu displeja. Ochranné tvrdene sklo je vyrobené presne pre telefón Xiaomi Redmi Note 4 Global LTE a zahrnuje výrezy na tlačidla, reproduktor.

Ide o rovnú variantu ochranného skla, zakryje iba úplne rovnú časť displeja a teda nezakryje displej telefónu až do jeho krajů.Proto sa neľakajte prosím, že vám došiel menší rozmer, sú takto vyrobené zámerne. Kvôli zaoblenie dispeja ochranné sklá teda o cca 2-4 mm odstávajú. Pokiaľ chcete ochranu siahajúce až po okraj displeja zvoľte 3D ochranné tvrdené sklo, ktoré nájdete taktiež v našej ponuke.


Teraz naviac vo výhodnom balení 2 + 1 zdarma!

Typ ochrany: predná ochrana displeja Xiaomi Redmi Note 4 Global LTE
Materiál: tvrdene sklo 9H
Kompatibilné s: Xiaomi Redmi Note 4 Global LTE
Obsah balenia: 3 x ochranné tvrdené sklo pre mobil Xiaomi Redmi Note 4 Global LTE, 3 x handrička pre aplikáciu skla na displej telefónu
Fotografie skla môžu byť ilustratívne

Rýchle dodanie

Tovar expedujeme do 24 hodín.

Kvalita

Vždy na prvom mieste!

Tovar skladom

99% našej ponuky je skladom.

100% bezpečná platba

Rýchle platby kartou s GoPay.

Overené našimi zákazníkmi

 Prezrieť všetky hodnotenia
Overené zákazníkmi
včera
Overený zákazník

Rychle dodanie

Overené zákazníkmi
včera
Overený zákazník

Odporúčam všetkými desiatimi od objednávky až po doručenie.Super práca.

Overené zákazníkmi
včera
Overený zákazník

super obchod